w zakładce KALENDARZ, wybierz odpowiednie wydarzenie, następnie rozwiń szczegóły i wybierz zgłoś nieobecność, podaj powód nieobecności i zapisz
w zakładce ZGŁOSZENIA kliknij nowe zgłoszenie (przeglądarka) lub kliknij plus (aplikacja), wybierz temat, wpisz treść i kliknij zapisz
wysyłanie zgłoszeń innych niż nieobecność jest możliwe tylko wtedy, gdy akademia je udostępnia.
na głównej stronie aplikacji, wybierz kafelek ZAPISY, zostaniesz przekierowany do kalendarza, wybierz interesujące cię wydarzenie z zapisami a następnie wejdź w szczegóły i zapisz się
w zakładce KALENDARZ, podzakładka SONDY (przeglądarka), następnie zobaczysz aktywne sondy, zaakceptuj lub odrzuć w głosowaniu